Arıtaş Acar Karo Arıtaş Acar Karo olarak 1979 yılından bu yana otomatik makinalarla kalite ve estetik sunmaktan gurur duyarız. 1979 yılında küçük bir atölyede üretime başlayan işletmemiz, 1990 yılından bu yana şu anki adresimizde üretime devam etmektedir.1000 m² kapalı alan, toplam 7850 m² üzerinde 30X30, 40X40 başta olmak üzere 70 çeşit KARO, 30X30 ve 40X40 VAŞBETON KARO, Çeşitli renklerde ORKİDE YILDIZ PARKE, KELEBEK PARKE VE ZAMBAK PARKE, ÇİMTAŞI, SU OLUĞU, BORDÖR çeşitleri, BİRKET,  MERMER TOZU, Renkli ve düz olmak üzere MOZAİK çeşitlerinden oluşan üretim yelpazemizle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Arıtaş Acar Karo, Manavgat ve çevresinde her türlü doğal ve yapay taş çeşitlerini bünyesinde bulundurmakta olup toptan ve perakende satış ve ağırlıklı olarak montajlı uygulama hizmeti vermektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ve kişiye özel ölçü ve tasarımlarla hizmetinizde olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat Arıtaş Acar Karo Manavgat

Kurumsal

Arıtaş Acar Karo Uygulama